Sultanbeyli PVC Doğrama

Pencere ve kapı sistemlerinin son zamanlarda en önemli kullanılan malzemelerinden biri de PVC’dir. Poli-Vinly-Klorid isimlerinin kısaltılması ve baş harflerinin kullanılmasıyla PVC adını almıştır. Çeşitli katkı maddeleriyle karıştırdıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekil verilir ve plastik haline getirilerek kullanımı sağlanır. Kapı, orta kayıt, kanat gibi kullanım panellerinin tamamına Sultanbeyli PVC doğrama denir. Kullanım avantajı sayamayacağımız kadar çok ve çeşitli sağlamış olduğu kolaylık ile en çok tercih edilen ürünler arasına girmektedir.

Sultanbeyli PVC Doğrama Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Genellikle su sızdırmaz ve şık ve estetik bir görüntü sağlar. Özellikle ev dekorasyonuna dikkat edenlerin sık sık başvurmuş olduğu bir uygulamadır. Bakımı kolay olduğu için, uzun süre bakım ya da onarım masrafları gerektirmemektedir. Aynı zamanda kolay çürüyüp, paslanmayan, çözülme ve bükülme gibi problemler yaratmayan bir yapısı olduğundan gerektiğinde fazla sağlam ve dayanıklılık seviyesi yüksektir.

PVC Doğrama Tercih Edilmesinin En Önemli Sebepleri
Görünüm ve kapı üretiminde kullanılan ahşap ve alüminyum malzemeler daha sağlam ve kullanışlı olduğu için daha çok tercih edilir. Sultanbeyli Pvc doğramanın alev alması için yüksek sıcaklığa ihtiyacı vardır. Bu da yangın çıkmasını engellemektedir. Pvcler kendine özgü katkı maddeleri ile üretilir. Rengi, parlaklığı, berraklığı uzun süre üzerinde kalır. İçten çürümeye, korozyona, şoka ve aşınmaya dayanıklı bir şekilde üretilir. Bu da daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Geri dönüşümden yapıldıkları için kullanım durumu olmayan tüm malzemeler yeniden şekillendirilip kullanılabilir. Çok yönlü oluşu ile hemen hemen tüm sektörlerin birçoğunda kullanılmaktadır.

PVC Doğrama Çeşitleri Nelerdir?
Sürme, katlanabilen, tek kanatlı, kemerli, stüdyo, cumba, gyotin, vasistas gibi çeşitleri bulunur. Kapı, pencere gibi birçok alanda tercih edilen bir doğrama türüdür. Normal doğramalara göre müşterilerine birçok katkı sağlamaktadır. Ses yalıtımı, yüksek ısı yalıtımı, rüzgâra karşı dayanıklı olması, şık ve estetik bir görüntüsü olması ve bakımının kolay olması tercih edilmesindeki en büyük tercihler arasındadır. Sizlere pvc doğrama hakkında kısaca bilgiler sunduk. Sizde pvc doğrama düşünüyorsanız en doğru yerdesiniz. Sitemizdeki iletişim numaralarımızdan birini arayarak bilgi alabilirsiniz.

7/24 Servis