Pimapen Doğrama

Pimapen doğrama kapı ve pencere sistemleri olarak son yılların en önemli ve özel buluşlarından birisi olan sayısız avantajı ve uygulandığı ortamlara sağladığı estetik ile rakipsiz tek doğrama seçeneği haline geldi. Fiziksel özellikleri sayesinde bulunduğu yapılara yoğun bir ısı ve ses izolasyonu sağlarken, kolay temizlenebilen, bakım gerektirmeyen ve yüksek mukavemet güce sahip yapısı ile de müşteri kitlesinin öncelikli tercihi olan Pvc doğrama çeşitleri, oldukça yaygın kullanım alanı ve çevreci özelliği ile sınıfındaki diğer malzemelerden bir adım öne çıkmaktadır.

PVC doğrama temelde kapı ve pencere sistemlerinde özellikle son yıllarda en çok tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır. PVC çeşitli katkı maddelerinin bir araya getirildikten sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilmesi ve plastik haline getirilmesi şeklinde üretilmektedir. Ortak ayıt, kapı veya kanat gibi kullanım panellerinin tamamına PVC doğrama adı verilmektedir. Birçok farklı avantajı ve çeşitli bulunan bu ürünler özellikle kolay kullanımları sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Firma olarak kullanmış olduğumuz tüm kapı ve cam balkon sistemlerinde PVC doğrama kullanarak tüm avantajlarını sizler için en uygun şekilde sağlamaktayız. PVC doğrama avantajları kendi içerisinde birçok farklı avantajı ortaya koymaktadır. Özellikle en üst düzeyde su sızdırmaz özelliğe sahip olan bu ürünler genellikle kar veya yağmur yağışı olduğu durumlarda cam balkonlarda ya da balkon kapılarında kullanılırken herhangi bir su sızma problemi ortaya çıkmamaktadır

Bunun yanı sıra şık ve estetik bir görüntü ortaya koyan pvc doğrama sayesinde hem ev dekorasyonunu daha mükemmel hale getirmek mümkün olup hem de dekorasyon ile uyumlu PVC doğrama modelleri tercih ederek tam bir uyum sağlamak mümkündür. Plastik maddeden üretilmiş olması nedeniyle oldukça kolay kullanıma sahip olup aynı zamanda uzun süre bakım veya onarım masrafı gerektirmediğinden kişiler tarafından en çok tercih edilen ürünler olarak kabul edilmektedir.

Kapı, pencere, balkon ve daha pek çok alanda kullanılan, özellikle ahşap’a oranla çok daha kolay uygulama özelliği ve ekonomik fiyat aralığına sahip olan, ahşabın estetik ve yalıtım gücünü, alüminyumun ise dayanıklılığını alarak tek bir başlık altında toplayan Pvc esaslı doğrama sistemleri, hafif öz kütlesi ile taşıyıcı sistemlere ekstra yük vermediği gibi boya, cila gibi artı bakımlara gereksinimi olmadığı için de bütçenize sonradan artı külfet getirmez. Hızla yok olan ve gelecekte çevre felaketlerinin en önemli müsebbipleri arasında bulunan ormanların korunmasında büyük pay sahibi olan bilinenin aksine hayatımızda olan pek çok unsurdan çok daha az tehlikesi ve riskleri bulunan Pvc plastik doğrama esaslı uygulamalar, tekrar tekrar geri dönüştürülebilen yapısı ile de avantaj sağlamaktadır.

Tüm bunlara karşın oldukça düşük bütçesi ile de tercih sebebi olan bu ürünler hem bütçe hem de geleceğimizi güvence altına almanın en pratik ve kolay yolunu oluşturmaktadır. Pek çok marka patenti altında sınırsız uygulama alan ve seçeneği ile imal edilen, ergonomik tasarımları ve dekoratif çizgisi ile kullanıldığı alanlara şıklık, zarafet aynı zamanda da kullanım avantajı kazandıran bu sistemlerin projelendirme, imalat ve montajını başarı ile gerçekleştiren firmamız, kalitesi ile olduğu kadar ekonomik pimapen fiyatları ile de ayrıcalık yaratır. Ürün seçeneklerini hayal gücünüz ile sınırlı kılan mekanın proje ve konseptine en uygun Pimapen Doğrama çeşitleri ile karar vermenizi kolaylaştıran kuruluşumuz alanının en köklü ve iddialı isimlerinden bir tanesidir.

7/24 Servis