Isıcamlı Sürgülü Cam Balkon

Sürme cam balkon genellikle evlerin bahçe katlarında ve restoranlar vb. alanlarda mekanları bölmek amacıyla kullanılır. Kullanıldığı alanlara farklı bir hava katan hem tasarım hem de güvenlik açısından büyük oranda fayda sağlayan cam balkon sistemleri daha kullanılabilir ve güvenli hale gelmektedir. Sürme cam balkon sistemleri, her eve ve her balkona kolaylıkla kurulabilir. Kolay kurulum imkanına sahip olan sürme cam balkonlar, oldukça uzun süre kullanılabilmektedir. Dayanıklı yapısıyla güvenilir sistemler arasında yer alan sürme cam balkonlar, günümüzde en çok tercih edilen cam balkon modellerinden biridir.

Sürme cam balkon sistemleri camların belirli bir ray üzerinde sürülerek açılmasını ve kapanmasını sağlar. Sürmeli sistemlerde camlar yana kayarak açılır ve katlanmaya ihtiyaç duymaz. Bu nedenle katlanabilir sistemlere göre kullanımı daha kolaydır. Pratik bir kullanıma sahip olan bu sistem, her türlü balkona monte edilebilir. Sürme cam balkon sistemi, kullanım kolaylığını ve güvenliğini sağlamak adına bütün ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Teras sürme cam balkon sistemi farklı beğenilere ve dekorasyon tercihlerine uygun 8 özel renk seçeneğine sahiptir.

YAPTIKLARIMIZ

Sürme cam balkon sistemi temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir. Tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesi sayesinde konforlu bir kullanıma sahiptir. Her iki yöne kolaylıkla açılıp kapatılabilen sürme cam balkon sistemi, özel kilit tasarımı sayesinde hem iç hem de dış mekândan kilitlenebilir. Sürme cam balkon sisteminin en önemli farklılıklarından biri, eşikli ve eşiksiz sistemlerin aynı formda üretilmesidir. 2 sistem arasında sadece 6,5 milimetre yükseklik farkı vardır. Düşük eşik yüksekliği sayesinde, zeminlerde engel oluşturmaz. Hem içeriden hem de dışarıdan kolaylıkla temizlenebilir. Taşıyıcı kanallar da temizlenmeye uygun olacak şekilde geniştir.

Sürgülü cam balkonlar yağmur, kar, rüzgar ve toz gibi dış etmenlerin içeri girmesi konusunda sağlam bir şekilde paravan oluşturur ve bu tür etmenlerin balkon içerisine girmesini çok iyi derecede önler. Sürgülü camlarınızı kapalı tuttuğunuz takdirde balkonunuzun dışarıdaki kir, toz ve topraktan etkilenmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bununla birlikte sürme cam balkon sistemleri hırsızlığa karşı da diğer cam balkon sistemlerine göre oldukça etkilidir.

Sürme cam balkonlar genellikle fazlasıyla dar ve küçük balkonlarda, ofislerin bölme sistemlerinde, kafeterya cam ve balkonlarında ve buna benzer dükkan ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Eğer sizin de balkonunuz ya da cam balkon sistemi döşemek istediğiniz alanınız dar ise sürgülü cam balkon sistemleri sizin için ideal olacaktır. Sürgülü cam balkon fiyatları model, tasarım, genişlik ve metre kare ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir.

7/24 Servis