Isıcamlı Cam Balkon

Isıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır. Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden ısıcam’lı cambalkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isı yalıtımı ve enerji tasarrufu olarak size geri dönecek bir yatırım olarak görmek mümkündür.

Bina değerini arttırması ve estetik olarak katkı yapması da ayrıca belirtilmelidir. Faydasının daha çok kış aylarında görüleceği bir üründür. Amacın ısı tasarrufu olduğu bu tür balkonlarda, kullanılan her malzemenin yalıtım özellikli olması şarttır. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profil, birleştirme ve bağlantı noktaları, fitiller ve fitil içi malzemelerin tamamı yalıtımı en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Isıcamlı cambalkon ile yaşam alanınız dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

YAPTIKLARIMIZ

Isıcamlı cam balkon yaptırmak isteyenlerin öncelikle ısıcamın avantajlarını bilinmesi son derece faydalı olacaktır. Isıcam iki camın bir araya getirilip aralarında mesafe olarak boşluk bırakılması ve bu boşluğun özel olarak kullanılan gazlar ile doldurarak, çevresinde ise alüminyum kasası bulunan, nem alıcı ve dış yalıtım macunu gibi yardımcı ekipmanlar kullanılarak imal edilen özel bir cam modelidir. Fark oluşturan en önemli özelliği iki cam arasında bırakılan boşlukta tercih edilen özel gazların ısı yalıtımı için atmosfer koşullarında bulunan normal havaya göre çok daha etkili olmasıdır.

Teknolojini gelişmesi ile birlikte adından son yıllarda oldukça sık olarak söz ettiren ısıcamlı cam balkonlar ısı tasarrufu konusunda son derece başarılı ve ekonomik çözümler sağlamaktadır. Lakin, cam balkon sistemleri imalat yapısı gereği pek çok hareketli komponentin bir araya gelmesiyle üretilmektedir. Düz ve ısıcamlı balkonların aralarındaki fark hem maliyet hem de görsellik ile olmakla birlikte aynı zamanda İki cam balkon modelinin de genel olarak çalışma prensipleri birbirlerinin aynıdır. Aralarında bir diğer fark ise; kullanılan malzemelerin yalıtım özelliklerinin genel olarak birbirlerinden farklı olmasıdır.

Standart katlanır cam balkon sistemleriyle, ısıcamlı cam balkon sistemlerinin arasında ısı tasarrufu arasından hissedilebilir bir fark vardır. Aynı zamanda bu fark ısıcamlı cam balkondan beklenen uygulamalarının en hassas konusu montajın ne derece kalite olduğudur. Şirketimizde, ısıcamlı cam balkonların doğru montajının önemini anlıyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizin kurulumu konusunda eğitimli ve deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var. Cam balkonunuzu olması gerektiği gibi en iyi şekilde monte ederiz. Böylece balkonun uygun şekilde yalıtılmasını ve cam bölmeler arasındaki hava veya gaz dolgusunun tehlikeye atılmamasını sağlarız, bu da enerji verimliliğini artırır ve gürültü iletimini azaltır.

Müşteri memnuniyetine ve müşterilerimizin nihai üründen memnun olmalarını sağlamaya kararlıyız. Bu nedenle ısıcamlı cam balkon ve bakım hizmetlerimizde garanti vermekteyiz. Kurulum sonrasında oluşabilecek sorunlarda ekibimiz sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Kurulum ve bakım hizmetlerinin yanı sıra müşteri desteği de sunuyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz ek hizmetleri sağlamaktan ve yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Sonuç olarak firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için profesyonel kurulum ve satış sonrası hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Ürünlerimiz, bakım hizmetlerimiz ve müşteri desteğimiz için bir garanti sunuyoruz. Kendimizi müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya adadık ve her türlü sorunuz veya endişeniz için size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

7/24 Servis