Hebeşibe Sürme Sistemleri

Hebeşibe sürme sistemi ve kaldırmalı sürme sistemi, ev ve işyerlerinizdeki teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı kapatmadan dış ortam ile bütünleştirerek, en geniş cam yüzeyini kullanarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.İç mekânı dış mekanla bağlarken iç mekanlara geniş ve ferah bir görünüm sağlayan Hebeschiebe sürme sistemleri balkon teras gibi mekanlarda hem ses hem de ısı yalıtımı sağlar.

Hebeşibe sürme sistemi ve kaldırmalı sürme sistemi, ev ve işyerlerinizdeki teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı kapatmadan dış ortam ile bütünleştirerek, en geniş cam yüzeyini kullanarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.İç mekânı dış mekanla bağlarken iç mekanlara geniş ve ferah bir görünüm sağlayan hebeschiebe sürme sistemleri balkon teras gibi mekanlarda hem ses hem de ısı yalıtımı sağlar.

Hebeşibe kapı sistemleri, geniş açıklığa ihtiyaç duyulan mekanlarda özellikle tercih edilir. Geniş kapı elemanlarının kolayca hareketini sağlar ve odaların iç ve dış mekan ayrımını ortadan kaldırır. Kaldırmalı sürme kapılar geniş açıklıklar için ideal olan sistemlerdir. Bahçe, balkon ve teras geçişlerinde, ferah ve engelsiz bir yaşam alanı sağlar. Kaldırmalı sürme kapılar geniş kapı elemanlarının kolayca hareketini sağlar, açık veya kapalı olsun, fark etmeden ihtiyacınıza uygun kullanım imkânı sunar.

Bu sistemler ayrıca odaların iç ve dış mekan ayrımını ortadan kaldıran pratik sistemlerdir. Bu sistemlerde kanat genişliği 3325mm’ye ve yüksekliği 3300mm’ye kadar olan, manzaranızı etkilemeyecek kadar yüksek cam yüzeyleri bulunur. Bu sistemlerde tek doğrama kasa genişliği 13,3mt ve yüksekliği 3,3mt’ye kadar çıkabilir. Bu sistemler ayrıca güçlü ısı yalıtımı ve sızdırmazlık özelliklerine sahiptir. Kaldırmalı sürme doğrama sistemi, ısı yalıtımı sağlamak için tasarlanmış bir sistemdir. Profil kalınlığı 1,8 mm olan sistem, EPDM fitillerle hava, su ve toz sızdırmazlığını sağlar. Sınırsız genişlikte doğrama imalatına uygun olan sistem, 300 kg’a kadar kanat taşıma kapasitesine sahiptir ve geniş ve yüksek kanatların imalatını mümkün kılar. Ayrıca, yüksek kanat ağırlıklarına rağmen kol, kilit ve araba rulman mekanizması sayesinde rahatça açılabilir.

Kaldırmalı sürme kapı sistemleri geniş açıklıklar için mükemmel bir seçenektir. Bu sistemler, ral katalogundaki tüm renklerde üretilebilir ve tüm kaldır-sür pencere ve kapı tipleri için tam bir çözüm sunar. Özel yuvarlak EPDM fitiller kullanılarak en yüksek hava geçirimsizliği ve ses yalıtımı seviyesi sağlanır. Bu sistemler 300 Kg’a kadar kanat ağırlığını taşıyabilir ve cam çıtaları ile cam uygulaması yapılabilir. Performansı artıran paslanmaz çelik raylı uygulama, birden fazla noktadan yüksek güvenlikli kilit uygulaması ve otomatik kaldır-sür mekanizma kullanımına olanak tanır. Ayrıca, 12 mm ve 20 mm polyamid yalıtım köprüsü, 55 mm kanat genişliği ve 24-30 mm kalınlığa kadar cam uygulama imkanı sunar.

7/24 Servis