Bioklimatik / Rolling Roof

Balkon ve teras kapama sistemleri geliştiren firmamızda en çok talep edilen ürünler arasında bioklimatik sistemleri yer alır. Adından da anlaşılacağı üzere dış mekanlarda iklimlendirme sistemine en uygun kapama yöntemlerinden biridir. Lamel ve oluk profillerinde farklı aydınlatma üniteleri takılabilen bioklimatik sistemlerin ev ve ticari yerlerde kullanımı mümkündür. Giderek popüler hale gelen bu tente sistemleriyle ilgili detaylı bilgileri firmamızın tecrübeli ekibinden öğrenebilirsiniz.

Yalın ve modern tasarımıyla dikkat çeken bioklimatik tentelerin kullanımı her geçen gün artıyor. Özellikle ev veya kafe, restoran gibi iş yerlerine yeni nesil tente arayanlar bioklimatik pergola sorusunu gündeme taşıyor. Firmamızdan son dönemde en çok sipariş edilen tente modellerinden olan bioklimatik sistemlerinin genel özellikleri şunlardır. Birinci sınıf kalitedeki alüminyumdan üretilen panellere sahiptir. Panellerin genişliği iç mekanda gölgelendirilecek alanın boyutlarına göre ayarlanabilir.

Hem dekoratif hem de kullanışlıdır. Güneş ışınlarını keserken estetik bir görünüm sunar. Panellerin aralığı istenen ölçüde açılıp kapanabildiği için farklı kullanım imkanları sağlar.
Temizliği kolay ve kullanım ömrü uzundur. Uzaktan kumanda ile kas gücü olmadan aç-kapa işlemi yapılabilir. Paneller arasındaki yağmur suyu tahliye kanallarının alt kısmına led aydınlatma ekipmanları takılabilir.

Tente ve pergola üretiminde Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli hizmet sunan firmamızda bioklimatik sistemlerine olan ilgi giderek artıyor. Özellikle modern görünüme sahip olduğu için bioklimatik tente modelleri oldukça popülerdir. LED ışık ve aydınlatma üniteleri ile zenginleştirilen bu ünitelerde dış mekanlarda kullanışlılık seviyesi yüksektir. Kafe ve restoran gibi ticari mekanların dışında yer alan masaların üzeri bioklimatik tenteler ile kapatılabilir. Yağmur suyunu sızdırmayan bioklimatik sistemlerinin açma-kapama aralıkları isteğe bağlı olarak iç mekanın havalandırılmasında da fayda sağlar.

Son yıllarda ticari şirketlerin en çok tercih ettiği tenteler arasında bioklimatik sistemleri fiyatları farklı seçeneklere sahiptir. Her mekanda metrekare ihtiyaçlarına göre değişen tasarımlarda bioklimatik tenteler üretilebilir. Birinci sınıf kalitedeki alüminyumdan kesilen paneller sayesinde tavan kaplama ihtiyaçlarında dayanıklı ve uzun ömürlü tasarımlar elde edilebilir.
Bioklimatik Pergola Metrekare Fiyatları

Kafelerde estetik bir görünüm sunan bioklimatik pergola metrekare fiyatları zamanla değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güncel fiyat bilgilerini almak için firmamızın tecrübeli ekibiyle iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Yurdun dört bir yanına teras, balkon ve çatı kaplama ekipmanlarının satışını yapan firmamız bu alanda güvenilir bir markadır. Bütçenize en uygun koşullarda bioklimatik sistemleri siparişi vermek için firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Rolling roof sistemleri dört mevsim özgürce kullanabileceğiniz, kullanıldığı ortamda estetik ve şık bir görünüm veren açılır kapanır tavan sistemlerinin yeni uygulamasıdır. Katlanabilir tavan sistemlerinden farklı olarak alüminyum tavanlıdır. Tavan açıları ayarlanabilir ve sürgülü sistem gibi çalışır. Bu özelliği sayesinde doğal klima etkisi yaratmaktadır. Havanın doğal dolaşımından yararlanarak iklimlendirme sağlayan bu sistem, bioklimatik pergola sistem olarak da adlandırılmaktadır.

Panellerin alüminyum olması ürünün uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlar. Tavan açılarının ayarlanabilir yapısı sayesinde de kolay iç ve dış temizlik imkanı sunar. Rolling roof istenilen renkte uygulanabilir. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür. Entegre aydınlatma ve ses sistemi seçenekleri sunan Rolling Roof, farklı büyüklükteki mekanlar için özel olarak üretilen sistem sayesinde teras, kış bahçesi, kafe ve ya kurumsal alanlarda yeni ve konforlu yaşam alanları yaratılabilir.

7/24 Servis