Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama adından bilindiği üzere alüminyumdan yapılan sağlam metallerden olan ve dayanıklı yönü ile birçok yerde kullanılan bir üründür. Ofislerinizin kapılarına veya pencerelerine daha sağlam temeller oluşmak için alüminyum doğrama kullanmanızı tavsiye ederiz. Uzun yıllar süren dayanıklı yapısı sayesinde çokça tercih edilen bu ürün için alüminyum doğrama firmalası arıyorsanız İstanbul Yapı ile doğru bir yerde olduğunuza inanabilirsiniz. Yeni bir ofis inşaatına başladınız veya evlerinizin bahçelerine yönelik yapacağınız çalışmalar için her türlü renk ihtiyacına göre yapılabilen alüminyum doğramalar üreterek çalışmalarınıza yardımcı oluyoruz.

Ölçüleriniz standartlardan farklı olsa bile istenilen ölçüye göre farklı model ve tipte çalışmalarınıza göre alüminyum doğramalar yapılabilmektedir. Farklı çalışmalara da uyum gösteren bu ürün her türlü alana uygun bir şekilde boyanarak dekoratif bir görünüm kazanmanızı sağlar. İstanbul’da bulunan semtlerdeki ofislerin ve işyerlerinin her türlü doğrama ihtiyacını alüminyum doğrama servisimiz ile yenileyip veya ilk inşa işlemlerini yapıyoruz.

Evlerde veya ofislerde oluşan arızalara karşı tamirat ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ofisleriniz ve evlerinizin yeniden yapılandırılması veya farklı bir dekorasyon tercihi için alüminyum doğrama servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yeni bir ofis inşasını yaptırmak istiyor ve alüminyum ihtiyacını gidermek istiyorsanız alüminyum doğrama servisimizin projelerinize göre istenerek donatılan doğramaları yerine getiriyoruz.

PVC doğrama uygulaması ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir. Hem temizlik hem de işlevsellik açısından sonraki yıllrda soruna neden olmaktadır. Ortalama olarak PVC doğramanın kullanım ömrü 10 – 15 yıl iken alüminyum doğrama bunun iki katı süreye sahiptir. Görsellik açısından da dezavantajlı olan PVC doğramaların alüminyum doğramaya göre ısı yalıtım oranları daha düşük orandadır.

Alüminyum kapı ve pencerelerin avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir. Korozyona karşı ekstra dayanıklı üretilmiştir.  Dört mevsim hava koşullarına dayanabilmektedir. Uzun yıllar kullanıma uygundur. Yapılan araştırmalar sonucunda 40 seneye kadar maksimum verimle kullanımı münkündür.  Görselliği ön planda olmasına karşın işlevsilliğide ön plandadır.  Kişiye özel tasarım imkânı sunar.

Özellikle büyük iş hanları ve yüksek katlı apartmanlarda büyük kapı ve pencerelere herhangi bir sorun teşkil edilebilir. Rüzgâr, soğuk hava gibi nedenlerden dolayı balkon ve pencerelerin cam açıklıkları kısa tutulur. Alüminyum doğramalar kullanılarak istenilen genişlik bırakılabilir. Sağlam ve kişiye özel yapılabilen tasarımıyla yüksek yapılarda kullanıma olanak sağlar.

İstanbul’un tüm ilçelerine alüminyum doğrama hizmetimiz vardır. Bizi arayabilirsiniz.

7/24 Servis